WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015    ZOBACZ >>>

SOBOTA - NIEDZIELA  GODZ. 900 - 2100

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W BOLESŁAWCU

ogłasza przetarg ustny nieograniczony

na miesięczną stawkę czynszu lokalu użytkowego przy ul. M Brody 12 w Bolesławcu,

stanowiącego własność Gminy Miejskiej Bolesławiec.

Opis nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem w drodze przetargu ustnego nieograniczonego na miesięczną stawkę czynszu.

Przeznaczony do oddania w najem wolny lokal użytkowy znajduje się w budynku przy ul. Mikołaja Brody 12 w Bolesławcu. Budynek szkolny czterokondygnacyjny. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec nieruchomość zlokalizowana jest na obszarze oznaczonym symbolem  A-UO5: usługi oświaty, przeznaczenie uzupełniające: działalność nieuciążliwa, w tym  usługi handel detaliczny artykułami spożywczymi i szkolnymi, lokalizowane na parterze  budynku. Nieruchomość lokalowa stanowi własność Gminy Miejskiej Bolesławiec.

Opis lokalu:

Pomieszczenie o łącznej powierzchni 24 m2 na parterze szkoły. Lokal posiada ogrzewanie. W pomieszczeniu jest brak dostępu do wody.

Przeznaczenie lokalu i sposób jego zagospodarowania:

Lokal przeznaczony na prowadzenie działalności gospodarczej. Najemca zostanie wyłoniony w drodze przetargu na miesięczną stawkę czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej Umowa najmu zostanie zawarta na okres 3 lat.

Termin zagospodarowania lokalu:

Do jednego miesiąca po zawarciu umowy najmu.

Wysokość opłat z tytułu najmu:

Na wysokość opłat składają się: wylicytowana stawka czynszu za 1 m 2 powierzchni użytkowej lokalu pomnożona przez jego powierzchnię, opłaty za media.

Terminy wnoszenia opłat:

Opłaty wnosi się na konto bankowe wynajmującego tj. Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu przy ul. M. B rody 12 do 20  (dwudziestego) dnia każdego miesiąca.

Zasady aktualizacji opłat:

Zgodnie z treścią zapisów w umowie najmu.

Stawka wywoławcza czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu wynosi -12 zł (słownie - dwanaście złotych).

Przetarg odbędzie się 28.08.2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu ul. Mikołaja Brody 12.

Osoby wyrażające chęć obejrzenia lokalu mogą zgłosić się w godz. 10 – 11 -tej do sekretariatu szkoły . tel. 75 732 24-58.

W sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Mikołaja Brody 12 można zapoznać się z regulaminem przetargu oraz uzyskać szczegółowe informacje.

Treść ogłoszenia o przetargu dostępna jest na stronie internetowej: www.sp4.boleslawiec.pl i tablicy informacyjnej w szkole

Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Ewa Słocińska

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

UCZNIOWIE I RODZICE KAPITAŁEM SPOŁECZNYM NOWOCZESNEJ SZKOŁY

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na poniższych stronach:

ARCHIWUM WIADOMOŚCI Z ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

ARCHIWUM WIADOMOŚCI Z ROKU SZKOLNEGO 2012/2013